87 307 00 11 sekretariat@zug.elk.pl

Fakturę z ZUG-u możesz otrzymać na e-mail

Biorąc pod uwagę dynamicznie rozwijającą się sytuację w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo oraz o zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa Zakład Usług Gminnych Gmina Ełk Sp. z o.o. apeluje o ograniczenie osobistego kontaktu.

– Od marca bieżącego roku odczyty fizyczne liczników wody i ścieków są odwołane – informuje Krzysztof Kurzynowski, prezes ZUG. – Wskutek tego prosimy o podawanie stanów liczników w dwóch ostatnich dniach każdego miesiąca telefonicznie pod numerami: 87 307 00 37 lub 87 307 00 11. Odczyt zdalny pozostaje bez zmian.

W związku z możliwymi utrudnieniami dostarczenia faktur do klientów za dostarczaną wodę i odprowadzane ścieki w kolejnych miesiącach ZUG zwraca się z prośbą o złożenie zgody na wysyłkę mailową faktur. Formularze wkrótce zostaną dostarczone mieszkańcom, można je także pobrać z internetu (poniżej lub ze strony ZUG).

Wypełniony druk można zeskanować lub sfotografować i wysłać zdjęcie na adres e-mail: sekretariat@zug.elk.pl, przez mms na numer tel. 537 133 301 oraz przez aplikację Facebook Messenger. Przy okazji zachęcamy internautów do polubienia profilu ZUG Gmina Ełk Sp. z o.o. na portalu społecznościowym Facebook (kliknij tutaj).

Do pobrania:
Formularz zgody na otrzymywanie faktur – kliknij tutaj.
Formularz odwołania zgody – kliknij tutaj.

Wybór e-faktury to następujące korzyści: